HUKUKSAL
HdFilmizleFull.Org 5651 sayılı yasada yer alan 5. maddedeki yer sağlayıcı olarak yayın yapmaktadır. Bu yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı olabilecek içerikleri kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibi ile hareket eder. Telif hakkına konu olan içeriğin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını iddia eden hak sahipleri [email protected] mail adresine hak sahipliğini belirtir dökümanla bize ulaşabilirler. Gelen mailler incelenip kontrolü yapıldıktan sonra içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İçerik yayın hakkını gösterir dökümanı bulunmayan mailler işleme alınmaz.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İLETİŞİM
Adınız:
E-posta Adresiniz:
Konu:
Mesajınız:
Mail adresinizi doğru yazdığınızdan lütfen emin olun.
Film Robotu
Seçeneklerin hepsini seçmenize gerek yoktur.
En Çok Beğenilen Filmler
Devamı
En Çok İzlenen Filmler
Son Yorumlanan Filmler
  • İnsan İnsan Bilgilendirme için teşekkürler film güncellenmişyir.
  • Tam Gaz Tam Gaz Öncelikle paylaşımınızdan dolayı teşekkürler. Film hakkında benim yorumum, filmin başları çok hızlı ve akıcı ama belirli bi yerden sonra film sıkmaya başlıyor. İzlenebilir mi derseniz evet izlenebilir derim ben
  • İnsan İnsan Türkçe dublaj demişsiniz ama bu film Türkçe dublaj değil..Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.
  • Tam Gaz Tam Gaz güzel film izlemeye  değer 
  • Merhaba, Benim Adım Doris Merhaba, Benim Adım Doris Hayatta herkesin başına gelebilecek bir olay,dramatik!Zor,üzücü.