HUKUKSAL
BoxFilmizle.Com 5651 sayılı yasada yer alan 5. maddedeki yer sağlayıcı olarak yayın yapmaktadır. Bu yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı olabilecek içerikleri kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibi ile hareket eder. Telif hakkına konu olan içeriğin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını iddia eden hak sahipleri [email protected] mail adresine hak sahipliğini belirtir dökümanla bize ulaşabilirler. Gelen mailler incelenip kontrolü yapıldıktan sonra içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İçerik yayın hakkını gösterir dökümanı bulunmayan mailler işleme alınmaz.

İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İLETİŞİM
Adınız:
E-posta Adresiniz:
Konu:
Mesajınız:
Mail adresinizi doğru yazdığınızdan lütfen emin olun.
Film Robotu
Seçeneklerin hepsini seçmenize gerek yoktur.
En Çok Beğenilen Filmler
Devamı
En Çok İzlenen Filmler
Devamı
Son Yorumlanan Filmler
  • Aşk ve Laleler Aşk ve Laleler harika bir filmdi, izlemenize değer
  • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Vay be ne filmdi 🙂👍
  • İstiklal Kahramanları İstiklal Kahramanları 👍  izlenmesi  gereken  süper  bir  film  eski  western  filmleri  bence  her  yönden  daha  iyi  vede  kaliteli  tesekkür  ederim  admin  selam  ve  saygilar.
  • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1 Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1 Admin süper yayın en iyi site burası Mükemmel Film 
  • Ayin Ayin sevgili cevirmenler begün  ve sarcer mi herneyse iste yine sıçmışsınız rezil ettiniz 3 kurusluk film izleme zevkimizi hayır altyazı işine felan girmeyin bari ingilizce bilen syreder zaten altyazı repliklerden 45 saniye sonra geliyor. ingilizce bilmeyenler kim ne dedi anlayamadan geciyor.. senkrinizasyon felan sıfır... yine lanet ettik bıx filmizle ye...